Pole dance

Pole dance

Pole dance

Ukažte svou ženskost a ladnost

Pole dance je moderní taneční disciplína, která spojuje dohromady prvky několika tanců. Balet, valčík nebo salsu s moderními prvky gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Cvičenky tancují na vertikální tyči. Pole dance si získal velkou spoustu příznivců svojí formou fitness, která zaručuje komplexní zpevnění celého těla a vytvarování těla. Při pravidelných trénincích můžete zpozorovat zpevnění břišních svalů a horní poloviny těla. Pole dance ukáže vaší ženskost, avšak tento sport není pouze pro ženy i spoustu mužů se věnuje tomuto sportu.

Typy kurzů a lekcí

POLE DANCE – BEGINNERS I. začátečník

Na tomto kurzu se naučíte základní postavení u tyče, jednoduché otočky, které se budeme učit spojovat do krátkých choreografií, šplhání, sezení na tyči a další prvky. Tento kurz je vhodný jak pro naprosté začátečníky, tak pro “falešné začátečníky” a není fyzicky ani věkově omezen.

POLE DANCE – BEGINNERS II. začátečník + mírně pokročilý

Na tomto kurzu se naučíte složitější spiny, které se budete učit spojovat do dynamičtějších kombinací. Dále se naučíte prvky jako například drama queen, rainbow seat, první inverty – scorpio, gemini a spoustu dalších prvků. Tento kurz je vhodný pro kurzistky, kteřé již s pole dance mají nějakou zkušenost a mají za sebou minimálně začátečnický kurz (B1, L1, Z1).

POLE DANCE BEGINNERS MIX začátečník + mírně pokročilý

Kurz je vhodný jak pro úplné začátečnice, které jdou na svou první lekci, tak pro zkušenější poledancerky a nebo ty, které se vracejí po pauze na tyč!) . Je přizpůsoben jejich úrovni a fyzickým dovednostem.

Naučíte se jak prvky, tak propojování do nových zajímavých kombinací. Tempo v kurzu je pozvolnější – více pilujeme, více opakujeme.

POLE DANCE – INTERMEDIATE I. mírně pokročilý + pokročilý

Na tomto kurzu se naučíte složitější prvky a inverty, které se budete učit spojovat do kombinací s dalšími prvky a vytvářet tak krátké choreografie. Naučíte se prvky jako butterfly, superman, pencil a další. Kurz trvá 90 minut a je prodloužen o stretching a posilování, které jsou potřebné pro zvyšování flexibility a síly na tyči. Tento kurz je vhodný pro středně pokročitelé kurzistky, které mají za sebou minimálně kurz BEG II nebo zvládají základní inverty jako gemini a scorpio.

POLE DAMCE – INTERMEDIATE MIX  mírně pokočilý a pokročilejší

Tento kurz je přizpůsoben dovednostem kurzistek a budete zde zdokonalovat pokročilé prvky jako např. butterfly, jade, shoulder mount, allegra, které jsou náplní kurzů INT I a INT II a propojovat je do nových dynamických kombinací. Zároveň se zde naučítě něco nového a budete tak připraveni na další pokročilejší level. Kurz trvá 90 minut a je prodloužen o stretching a posilování, které jsou potřebné pro zvyšování flexibility a síly na tyči. Tento kurz je vhodný pro kurzistky, které za sebou mají minimálně kurz INT I / INT II nebo bez problému zvládají základní inverty jako gemini, scorpio

POLE DANCE MIX  pro mírně pokročilé

Lekce je určena pro nadšené poledancerky, které chtějí pilovat triky a učit  se nové. Každá kurzistka by měla mít za sebou alespoň 1 kurz pole dance. Tato hodina je zaměřená i na opakování, propojování a správné provedení prvků.  Lektorka má pro každou úroveň připravený plán uzpůsobený dle pokročilosti.

Prvky mohou být i na přání tréninkové skupiny.

Pole dance

Pravidelné lekce a kurzy

POLE DANCE – BEGINNERS

Pondělí:    16:30 – 17:25

Středa:      17:00 – 17:55

Středa:      20:00 – 20:55

Čtvrtek:     19:40 – 20:35

Pátek:        16:30 – 17:25

POLE DANCE MIX 

Pondělí:          19:35 – 20:30

Neděle:           19:45 – 20:40

POLE DANCE INTERMEDIATE

Pondělí:   17:35 – 18:30

Středa:     18:00 – 18:55

Ceník

Kurz Pole dance, 12 lekcí na 55 minut 2 390 Kč
Lekce Pole dance, vstup na 55 minut 250 Kč
Pernamentka 10 lekcí, vstup 55 minut 2 190 Kč