Pole dance

Pole dance

Pole dance

Ukažte svou ženskost a ladnost

Pole dance je moderní taneční disciplína, která spojuje dohromady prvky několika tanců. Balet, valčík nebo salsu s moderními prvky gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Cvičenky tancují na vertikální tyči. Pole dance si získal velkou spoustu příznivců svojí formou fitness, která zaručuje komplexní zpevnění celého těla a vytvarování těla. Při pravidelných trénincích můžete zpozorovat zpevnění břišních svalů a horní poloviny těla. Pole dance ukáže vaší ženskost, avšak tento sport není pouze pro ženy i spoustu mužů se věnuje tomuto sportu.

Typy kurzů a lekcí

POLE DANCE – BEGINNERS I. začátečník

Na tomto kurzu se naučíte základní postavení u tyče, jednoduché otočky, které se budeme učit spojovat do krátkých choreografií, šplhání, sezení na tyči a další prvky. Tento kurz je vhodný jak pro naprosté začátečníky, tak pro “falešné začátečníky” a není fyzicky ani věkově omezen.

POLE DANCE – BEGINNERS II. začátečník + mírně pokročilý

Na tomto kurzu se naučíte složitější spiny, které se budete učit spojovat do dynamičtějších kombinací. Dále se naučíte prvky jako například drama queen, rainbow seat, první inverty – scorpio, gemini a spoustu dalších prvků. Tento kurz je vhodný pro kurzistky, kteřé již s pole dance mají nějakou zkušenost a mají za sebou minimálně začátečnický kurz (B1, L1, Z1).

POLE DANCE BEGINNERS MIX začátečník + mírně pokročilý

Kurz je vhodný jak pro úplné začátečnice, které jdou na svou první lekci, tak pro zkušenější poledancerky a nebo ty, které se vracejí po pauze na tyč!) . Je přizpůsoben jejich úrovni a fyzickým dovednostem.

Naučíte se jak prvky, tak propojování do nových zajímavých kombinací. Tempo v kurzu je pozvolnější – více pilujeme, více opakujeme.

POLE DANCE – INTERMEDIATE I. mírně pokročilý + pokročilý

Na tomto kurzu se naučíte složitější prvky a inverty, které se budete učit spojovat do kombinací s dalšími prvky a vytvářet tak krátké choreografie. Naučíte se prvky jako butterfly, superman, pencil a další. Kurz trvá 90 minut a je prodloužen o stretching a posilování, které jsou potřebné pro zvyšování flexibility a síly na tyči. Tento kurz je vhodný pro středně pokročitelé kurzistky, které mají za sebou minimálně kurz BEG II nebo zvládají základní inverty jako gemini a scorpio.

POLE DAMCE – INTERMEDIATE MIX  mírně pokočilý a pokročilejší

Tento kurz je přizpůsoben dovednostem kurzistek a budete zde zdokonalovat pokročilé prvky jako např. butterfly, jade, shoulder mount, allegra, které jsou náplní kurzů INT I a INT II a propojovat je do nových dynamických kombinací. Zároveň se zde naučítě něco nového a budete tak připraveni na další pokročilejší level. Kurz trvá 90 minut a je prodloužen o stretching a posilování, které jsou potřebné pro zvyšování flexibility a síly na tyči. Tento kurz je vhodný pro kurzistky, které za sebou mají minimálně kurz INT I / INT II nebo bez problému zvládají základní inverty jako gemini, scorpio

POLE DANCE ADVANCED MIX  pro pokročilé

Tento kurz je přizpůsoben dovednostem kurzistek a budete zde zdokonalovat pokročilé prvky jako např. handspring, flag, cocoon, janeiro a propojovat je do nových dynamických kombinací. Zároveň se zde naučítě nové kombinace a také triky na přání.

Také je vhodný pro pokročilé kurzistky a pro lektorky Pole dance.

Pole dance

Pravidelné lekce a kurzy

POLE DANCE – BEGINNERS

Pondělí:    17:30 – 18:25

Pondělí:    19:45 – 20:40

Uterý:       19:05 – 20:00

Středa:      15:30 – 16:25

Středa:      20:00 – 20:55

Čtvrtek:    19:45 – 20:40

Pátek:       16:30 – 17:25

Neděle:     19:30 – 20:25

POLE DANCE MIX

Uterý:          7:00 – 8:00

Pátek:          7:00 – 8:00

POLE DANCE INTERMEDIATE

Uterý:      20:05 – 21:00

Středa:    16:30 – 17:25

Středa:    17:30 – 18:50

Neděle:   18:30 – 19:25

POLE DANCE JUNIOR

Pondělí:      16:30 – 17:25

Ceník

Kurz Pole dance, 12 lekcí na 55 minut 1 990 Kč
Kurz Pole dance, 12 lekcí na 80 minut 2 690 Kč
Lekce Pole dance, vstup na 55 minut 200 Kč
Lekce Pole dance, vstup na 80 minut 280 Kč
Pernamentka 10 lekcí, vstup 55 minut 1 790 Kč