Aerial Hammock

Exotic pole

Aerial Hammock

Objevuj krásu a ladnost této inovativní formy pohybu

Zažijte jedinečný Aerial hammock s jedním záchytným bodem a točivým twistrem. V porovnání s fly jógou přináší dynamickou hodinu, kde se elegantně zaplétáme do látky, vytváříme ruzné  prvky a pohyby staticky i v rotaci.

Akrobatický projev spojuje ladnost s dynamikou, ideální pro všechny nadšence pohybu a akrobacie. Zábavný a elegantní pohyb, při kterém posilujete s vlastním tělem.

Tento nový styl akrobacie v ČR si získáva srdce díky své mladistvé kreativitě a eleganci v tvorbě choreografií.

TYPY KURZU A LEKCÍ

AERIAL HAMMOCK BEG

Tento kurz je vhodný pro naprosté začátečníky, kteří se vzdušnou akrobacii nemají žádnou zkušenost.

Získáváte dovednosti v základních pozicích a jednoduchém navíjení do látky. Postupně spojíte tyto dovednosti do jednoduchých choreografii a seznámíte se s rotaci v hammock.

Pravidelné lekce posílí vaši fyzickou kondici a flexibilitu. Lektorka individuálně přistupuje ke každé kurzistke podle její fyzické zdatnosti. Zaistí se pro vás  tak optimálni pokrok a pohodlí v kurzu.

AERIAL HAMMOCK MIX

Tento kurz je vhodný pro pokročilejší kurzistky i pro kurzistky, které mají se vzdušní akrobacií alespoň malou zkušenost.

Na kurzu se naučíte zložitější prvky a přechody. Vytvářite choreografie na ruzne styly hudby dle svých dovedností. Zaměříme se také na efektivní a dynamickou rotaci v hammock. S kurzem nejen posunete své dovednosti na vyšší úroveň, ale také zlepšítě svou kondici a celkovou flexibilitu.

Lektorka přistupuje ke každému individuálně podle fyzické zdatotnosti kurzistky, což zaručuje efektivní a přizpusobený vývoj dovednosti.

Exotic pole

Pravidelné lekce a kurzy-studio Anděl

AERIAL HAMMOCK MIX

Uterý:  19:05 – 20:00

Pravidelné lekce a kurzy-studio Loreta

AERIAL HAMMOCK BEG

Pondělí: 19:05 – 20:00

Čtvrtek: 19:05 – 20:00

Ceník

Kurz Aerial hammock, 10 lekcí  na 55 min.
2 590 Kč
Lekce Aerial hammock, vstup 55 min.
290 Kč
Permanentka Aerial hammock 10 lekcí na 55 min.
 2 690 Kč