Náš tým

PŘEDSTAVUJEME VÁM TANEČNICE LET'S FLY STUDIA

Sledujte nás:

Lenka Hreusová

Pole dance, aerial hoop

Od dětství se věnuji sportu a sport mi přináší jak rovnováhuv životě tak nové přátele a radost překonávat své rekordy. Pole dance jsem objevila před třemi lety a aerial hoop asi před rokem a proto vím, že začínat s něčím novým, není nikdy pozdě. Občas jsem “střelec” a mám ráda výzvy a proto si chodím zasoutěžit. Vždy mi to přinese nové a pozitivní zkušenosti, které chci předávat dále.

Ing. Zuzana Klokočníková

Aerial hoop, Pole dance

Před tím, než jsem objevila pole dance a aerial hoop, jsem nedělala aktivně a pravidelně žádný sport. Začátky tak byly pro mě neuvěřitelně těžké a věděla jsem, že se vydávám na dlouhou cestu. Kromě samotných pole dance tréninků jsem na začátku zapojila silové a flexi tréninky a pomalu se dostávala do formy. Pole dance vděčím za nové, lepší, zdravější a fajnovější já. Zkuste to také!

Charlota Kunáková

Pole dance

Pole Dance se věnuji od roku 2014. V roce 2016 a 2017 jsem se účastnila mistrovství České republiky v Pole sport. V roce 2016 jsem se umístila na 7. místě mezi juniory. Pole Dance jsem začala vyučovat na jaře 2017. Tento sport mi je koníčkem v mých volných chvílích a ráda předávám své zkušenosti dál.

Vita Grigová

Pole dance

Pole dance se aktivně věnuji již od roku 2013.. Nejvíce mě baví soutěžit a vymýšlet nové choreografie. Tento sport poskytuje neomezené možnosti pro tvořivost. Nejvíce na Pole dance miluji to, ze ho může dělat kdokoliv bez omezeni věku.  Nejdůležitější je nadšení pro věc.

Zuzka Wichova

Aerial hammock

K pole dance a strečinku jsem se dostala v roce 2014 a byl to první sport, u kterého jsem dokázala vydržet. Byla to láska na první dotek. O strečink jsem se poté začala zajímat více do hloubky, chodila jsem na workshopy s českými i zahraničními lektorkami a o dva roky později jsem absolvovala seminář sportovního strečinku.

Kristýna Hanušová

Pole dance

“Zkusit se má všechno.” Důvod, proč učím tento sport. Pole dance vyučuji se stejným nadšením, s jakým jsem ho tenkrát objevila. Na mých lekcích platí, že nic není nemožné, a právě proto je dobré přijít na mojí lekce.

Maria Vargová

Pole dance a Exotic pole

Na lekcích ze sebe odevzdávám vše a je na každém, co si z toho vezme. Při pole dance se hlavně řídím heslem, že to, co nejde na poprvé, neznamená, že nepůjde na podesáté. Mám více jak 5-ti leté zkušenosti. Specializuji se na Exotic pole dance, Pole Dance, Pole Fitness a Stretching. Každoročně jsem se účastnila mistrovství Pole Art a Pole Battle a pravidelně jsem se umisťovala na předních pozicích.

Karolína Frančová

Pole dance a Flexi class

Už od dětství se věnuji sportu, který mě doprovází po celý život. Dříve to byla především moderní gymnastika, té jsem se věnovala 12 let. V současnosti je to pole dance, ve kterém se účastním celostátních i mezinárodních soutěží. Není divu, tyto sporty mají mnoho společného.  A právě toho využívám ve svých trénincích. Přijď se přesvědčit na lekce strečinku a pole dance.